Promocja

Rata od 1% netto miesięcznie bez wpłaty własnej
Wszystkie modele z 5-letnią gwarancją

GIULIA I STELVIO W ABONAMENCIE BEZ WPŁATY WŁASNEJ – PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY BEZ KUPOWANIA

 Abonament Alfa Romeo to nowoczesne i elastyczne rozwiązanie dla Twojej firmy. Finansowanie samochodu ma formę stałego, miesięcznego czynszu, bez dodatkowych opłat. Klient otrzymuje fabryczne nowy samochód Alfa Romeo na wybrany okres użytkowania: 24, 36 lub 48 miesiące.

 W pakiecie STANDARD czynsz pokrywa finansowanie, rejestrację pojazdu oraz ubezpieczenie OC, zaś pakiet SILVER to dodatkowa ochrona AC, Assistance i obsługa serwisowa.. Klient ponosi jedynie koszty związane z codzienną eksploatacją pojazdu. Po wygaśnięciu umowy klient może zrezygnować z dalszego uczestnictwa w programie abonamentowym lub wymienić pojazd na nowy i cieszyć się dalszym użytkowaniem samochodu Alfa Romeo.

Doświadcz przyjemności z jazdy samochodami Alfa Romeo Giulia i Stelvio. Sprawdź bogate wyposażenie, w którego skład wchodzą:

• Silniki o mocy od 190 KM do 510 KM
• Automatyczna 8-stopniowa skrzynia biegów ZF
• Nowy konfigurowalny infotainment system z wyświetlaczem dotykowym 8.8"
• System ostrzegający przed zmianą pasa ruchu (LDW)
• System ostrzegania o najechaniu na poprzedzający pojazd (FCW)
• Autonomiczny system awaryjnego hamowania Autonomous Emergency Brake
• System Alfa DNA z 3 trybami jazdy
• System łączności U-Connect My Alfa

Abonament Alfa Romeo bez wpłaty własnej dostępny jest w dwóch pakietach.

 STANDARD

Stały, miesięczny czynsz pokrywa finansowanie, rejestrację oraz ubezpieczenie OC:

 • GIULIA od 1586 zł netto miesięcznie
 • STELVIO od 1859 zł netto miesięcznie
dla parametrów 36 miesięcy, 10 000 km rocznie, 0% wpłaty własnej. Raty netto liczone są od 1% wartości samochodu brutto.

 SILVER

Stały, miesięczny czynsz pokrywa finansowanie, rejestrację, ubezpieczenie OC, ochronę AC, Assistance oraz obsługę serwisową :

 • GIULIA od 1876 zł netto miesięcznie
 • STELVIO od 2179 zł netto miesięcznie
dla parametrów 36 miesięcy, 10 000 km rocznie, 0% wpłaty własnej.

Wszystkie modele Alfa Romeo objęte są 5-letnią gwarancją.
Przekonaj się o zaletach abonamentu oraz o możliwościach samochodów Alfa Romeo. Wejdź na abonament.alfaromeo.pl i dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Skonfiguruj swoją wymarzoną Alfę Romeo, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Alfy Romeo.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz


Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Raty miesięczne netto wynoszą 1% (1,23% brutto) wartości pojazdów brutto dotyczą samochodów Alfa Romeo Giulia 2.0 GME 200 KM AT RWD GIULIA oraz Alfa Romeo Stelvio 2.0 GME 200 KM AT Q4 STELVIO z roku produkcji 2021 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanych ratach zawarte jest ubezpieczenie OC. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

Gwarancja Maximum Care dotyczy samochodów Alfa Romeo Giulia, Stelvio i Giulietta niezarejestrowanych przed 2021 r. i obejmuje 2 lata gwarancji kontraktowej i 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej z łącznym limitem przebiegu 200 tys. km. Szczegółowe warunki gwarancji u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Zdjęcie ma charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciu.

Logo