Fiat 500L

Już od zł 67 750
Modele

AKTUALNE PROMOCJE

Zobacz aktualne promocje:

Benzyna - Diesel
95 - 120 KM / 70 - 88 kW
4,0 - 8,1 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Manulana i automatyczna skrzynia biegów

Szczegóły

Informacje o modelu

Nowy 500L: mała limuzyna. Nowa stylistyka, jeszcze bardziej ikoniczny wygląd ze wszystkimi najbardziej charakterystycznymi cechami rodziny 500.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Stylistyka

W nowym 500L jeszcze bardziej uwydatniono cechy rodziny modeli. Zaprojektowane na nowo nadwozie z kultowymi detalami.

Wąsy, maskownica i reflektory LED tworzą legendarny uśmiech Fiata 500.

Profil również przywołuje skojarzenia z rodziną 500. Wrażenie to szczególnie oddają boczne listwy oraz chromowane uchwyty i detale.

Chromowane detale nawiązują do stylistyki rodziny 500. Nowe zderzaki w kolorze nadwozia podkreślają elegancję samochodu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Wnętrze

Przestronny, komfortowy i elegancki minivan, oferujący 3,17 metra sześciennego przestrzeni do życia — zdobionej gustownymi detalami. Nowy 500L: usiądź wygodnie i ruszaj.

Nowe wnętrze 500L to połączenie stylistyki z funkcjonalnością oraz wygody z elegancją.

Od nowych obić foteli i deski rozdzielczej po naturalne oświetlenie — atmosfera wewnątrz jest wyjątkowa.

 

Przygotuj swoich pasażerów na nowy punkt widzenia.

Panoramiczny dach o powierzchni 1,5 m2 nie tylko redukuje martwe pola kierowcy, ale także daje pasażerom możliwość zetknięcia się z fantastycznymi widokami, od słońca i niebieskiego nieba za dnia, po księżyc i gwiazdy nocą.

 

W bagażniku Fiata 500L nie ma miejsca wyłącznie na kompromis — dzięki 455 litrom powierzchni ładunkowej na rodzinną podróż zabierzesz co tylko będziesz chciał.

Co więcej, dzięki modyfikowalnej podłodze Cargo Magic Space, możesz w dowolny sposób dzielić przestrzeń. Po złożeniu tylnych siedzeń, bagażnik rośnie do 1480 litrów.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

Nawigacja satelitarna TomTom wyposażona jest w najbardziej innowacyjne funkcje, jak IQ Routes, wykorzystująca największą bazę danych tras dostępnych w systemie nawigacji satelitarnej. Dzięki temu z łatwością znajdziesz najprostszą drogę do celu. Nowy system Uconnect 7" HD NAV LIVE w pełni wykorzystuje funkcjonalność dotykowego ekranu, na którym możesz wybrać i przybliżyć fragment mapy, aby uzyskać optymalny widok trasy.

 

Monitoruj trasę dzięki nowej tablicy rozdzielczej. Nowy, 3,5-calowy kolorowy ekran TFT i unowocześniona stylistyka, która tworzy więcej miejsca na tablicę rozdzielczą, wyświetlającą wszystkie parametry.

 

W nowym 500L technologia jest - dosłownie - w zasięgu palców. Poza fantastycznym wyglądem, nowa kierownica ze zintegrowanymi przyciskami daje luksus kontroli wszystkich głównych funkcji radia i deski rozdzielczej, wykonując delikatny ruch palców.

 

Kochasz technologię? Jeśli tak, to pokochasz również Uconnect LIVE. Połącz radio Uconnect ze swoim smartfonem i korzystaj z niezliczonych aplikacji w systemie samochodowym. Wśród nich: eco:Drive - monitoruje styl jazdy i umożliwia podnieść ekonomię zużycia paliwa. my:Car - monitoruje stan samochodu i za pomocą smartfona przypomni Ci gdzie zaparkowałeś (gdybyś zapomniał).

Zameldowania na Facebooku oraz Twitterze.

Masz również dostęp do ponad 43 milionów utworów w serwisie Deezer oraz ponad 100 milionów stacji radiowych na TuneIn. Możesz także śledzić informacje w serwisie Reuters, zapoznać się z informacjami o sytuacji na drogach, lokalizacji fotoradarów, a także sprawdzić prognozę pogody - wszystko dzięki TomTom Live. Czego chcieć więcej?

 

Nowy 500L współpracuje z Apple CarPlay i Android Auto.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Osiągi i bezpieczeństwo

Dostępne silniki:

  • Silnik benzynowy 1.4 Fire 16V 95KM
  • Silnik Diesla 1.6 MULTIJET II 16V 120KM

 

Bezpieczeństwo bierne najwyższych lotów

Nikt nie zadba o Twoją rodzinę lepiej jak rodzina 500L. Dlatego montujemy do 7 poduszek powietrznych.

 

Dla 500L nie ma przeszkód

System Autonomous City Brake poprawia bezpieczeństwo jazdy, dzięki czemu możesz czuć się spokojnie za kierownicą. Przedni, laserowy czujnik wykrywa odległość od potencjalnych przeszkód w trakcie jazdy z prędkością do 30 km/h i w razie potrzeby zatrzymuje samochód, aby zapobiec lub zniwelować ryzyko kolizji. 
Nowy 500L nie zostawi Cię samego – zwłaszcza w mieście.

 

Absolutna kontrola

Bądź spokojny: o bezpieczeństwo Twojej rodziny dbają najwyższej jakości systemy. W nowym 500L, dzięki elektronicznej kontroli równowagi (ESC), masz pełną kontrolę nad samochodem – na śliskiej nawierzchni i w innych awaryjnych sytuacjach. System obejmuje także ASR/MSR, funkcję Hill Holder ułatwiającą ruszanie na wzniesieniu, ABS, ERM i DST.

 

Wspinaczka?

W 500L dobry start to nic nadzwyczajnego, nawet jeśli czeka Cię podjazd pod górę, ponieważ system Hill Holder zapobiega staczaniu się pojazdu w momencie wciśnięcia sprzęgła.

 

Wszystko pod kontrolą

Pełna kontrola nad sytuacją

500L zawsze wyciąga pomocną dłoń: służy mu do tego system Dynamic Steering Torque (DST), gwarantujący zwrotność pojazdu na najwyższym poziomie.

 

Bezpieczeństwo w każdej sytuacji

System Electronic Roll Mitigation (ERM) to najnowocześniejsze rozwiązanie, podnoszące bezpieczeństwo jazdy poprzez identyfikację i zapobieganie ryzyku dachowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Konfiguruj
Skonfiguruj swój nowy samochód Fiat 500L
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje