Nowy 500X Cross Look

Już od zł 86 200
Modele

AKTUALNE PROMOCJE

Zobacz aktualne promocje:

Benzyna - Diesel
110 - 150 KM / 81 - 110 kW
Benzyna 5,4 - 8,4 Diesel 4,1 - 5,8 (l/100km)
5
Euro 6D Temp
Manualna - Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

Nowy Fiat 500X Cross Look

Absolutna wolność. Wszystko w standardzie. Oto SUV gotowy na kolejną przygodę.

Dwie ekskluzywne wersje 500X City Cross oraz 500X Cross z off-roadowym pazurem.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Stylistyka

Stylistyka

Aby móc w pełni zasmakować każdej przygody, potrzebne są śmiałość i charakter. Oto jedne z cech, które wyróżniają nowego Fiata 500X Cross.

Rozpal w sobie żądzę przygód

Plaża czy góry? Asfalt czy błoto? Światła mijania i drogowe w technologii LED 500X Cross rozświetlą każdą z Twoich dróg.
Nowa generacja świateł LED gwarantuje aż do 20% więcej blasku i pomaga zaoszczędzić o 66% energii więcej, niż w przypadku zwykłych świateł halogenowych.

Niech Twój styl towarzyszy Ci wszędzie

Nowy 500X Cross posiada charakterystyczne tylne światła LED nowej generacji, dzięki którym Twoja obecność na drodze nie zostanie niezauważona.
 

Pełna swoboda doświadczeń

Odświeżone osłony zderzaka Fiata 500X Cross są gotowe, by podjąć się najtrudniejszych wyzwań.
 

Idealny w każdym środowisku

Podróżuj wygodnie i stylowo, dokądkolwiek się udasz. Fotel kierowcy z regulacją wysokości, deska rozdzielcza w kolorze nadwozia oraz niepowtarzalne logo Fiata 500 na zagłówkach. Każdy szczegół w Fiacie 500X Cross nadaje mu prawdziwie wyjątkowego i niebanalnego charakteru.
 

Wygoda w każdym terenie

Nowe drogi, nowe szlaki, jeden cel: sprawić, by wszystkie podróże stały się wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem. Odkryj nową, jeszcze bardziej ergonomiczną kierownicę Fiata 500X Cross, z przyciskami sterowania radiem.
 

Twój dziennik pokładowy

Planowanie nowych wypraw stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Będziesz otrzymywał wszystkie istotne informacje dotyczące swojej trasy w czasie rzeczywistym bezpośrednio za pomocą łatwych w obsłudze zegarów z 3,5-calowym ekranem TFT.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Silnik

Silnik

Samochód dla miłośników natury musi być eko. 500X prezentuje nową gamę kompaktowych i dynamicznych i przede wszystkim ekonomicznych silników spalinowych. Odświeżyliśmy także linię silników diesla. Technologia SCR sprawia, że nowy Multijet jest jeszcze bardziej eko. Dla poszukiwaczy przygód dostępna jest także wersje wyposażenia Cross z napędem na cztery koła.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia i bezpieczeństwo

Technologia i bezpieczeństwo

Bezpieczne podróże przynoszą najwięcej radości. Fiat 500X jest wyposażony w zdobycze najbardziej zaawansowanej technologii i jest gotów zabrać Cię w każdą trasę, w dowolnych warunkach.

 

System Lane Assist, czyli asystent pasa ruchu

Coś rozproszyło Twoją uwagę? Nic nie szkodzi. System Lane Assist Fiata 500X Cross ostrzeże Cię w przypadku niezamierzonej zmiany pasa ruchu.

Funkcja Speed Advisor

Czy możliwe jest dostosowanie prędkości za pomocą jednego kliknięcia? Od dziś już tak. Funkcja Speed Advisor oraz system rozpoznawania znaków drogowych wychwytują obowiązujące ograniczenia prędkości, po czym szybko i bezpiecznie dostosowują do nichTwoją prędkość jazdy.

 

Funkcja zachowania bezpiecznej odległości

Koniec z ciągłym dostosowywaniem prędkości. Adaptacyjny tempomat pomoże Ci wybrać i utrzymać prędkość, a także dostosuje ją do tempa pojazdów znajdujących się przed Tobą.

 

System rozpoznawania znaków drogowych

Dzięki przedniej kamerze Fiat 500X rozpoznaje najważniejsze znaki drogowe i wyświetla odpowiednie ikony na zegarach. Dodatkowo, jeśli system wykryje ograniczenia prędkości, wysłane zostanie ostrzeżenie o zbyt szybkiej jeździe.

 

Czujnik „martwego pola”

W Fiacie 500X Cross Look „martwe pola” nie stanowią już problemu — system sprawdza obecność innych pojazdów w krytycznych miejscach i ostrzega kierowcę światłem migającym w lusterkach bocznych.

 

System Rear Cross Path Detection

Miej czujne oko na drogę, nawet podczas cofania. System Rear Cross Path Detection pozwala zidentyfikować pojazdy i obiekty znajdujące się prostopadle do Twojego kierunku ruchu i wysyła ostrzeżenie dźwiękowe oraz informację w postaci ikon na tablicy rozdzielczej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Łączność

Łączność

Co niesie ze sobą przyszłość? Wolność podróżowania i możliwość pozostawania w łączności ze wszystkim tym, co kochasz. W nowym Fiacie 500X Cross przyszłość zaczyna się teraz.

 

Apple Car Play

Po co kupować najnowszego iPhone’a, jeśli nie można używać go tam, gdzie ma się na to ochotę? Apple CarPlay to najinteligentniejszy i najłatwiejszy sposób korzystania z iPhone’a w samochodzie, dzięki któremu masz dostęp do map, możesz dzwonić, wysyłać i odczytywać wiadomości oraz odtwarzać muzykę bez rozpraszania swojej uwagi.

Android AutoTM
Muzyka, aplikacje i wiele, wiele więcej. Dzięki Android AutoTM Twoje aplikacje pojawią się na ekranie Fiata 500X Urban w postaci prostego, przyjaznego interfejsu, na łatwych do odczytania stronach.

 

Uconnect™ 7” HD Nav LIVE DAB

Pora wyruszyć na kolejną wspaniałą przygodę. Dzięki radioodtwarzaczowi Uconnect™ 7” HD LIVE w wyposażeniu standardowym Twoi znajomi, muzyka i mapy są na wyciągnięcie ręki. DAB (Digital Audio Broadcasting) znajduje się w standardzie Fiata City Cross.

W standardowym wyposażeniu Fiata Cross znajduje się system Uconnect™ 7” HD Nav LIVE z nawigacją TomTom, informującą o sytuacji w ruchu drogowym i pogodzie i wysyłającą ostrzeżenia dotyczące radarów i wypadków na trasie. System jest zintegrowany z Apple CarPlay, Android Auto™ i DAB (Digital Audio Broadcasting).

 

Mopar® Connect

Dzięki technologii nowej generacji Mopar® Connect masz wszystko pod kontrolą, gdziekolwiek jesteś. Wiesz, gdzie zaparkowałeś, możesz zdalnie zamknąć i otworzyć drzwi oraz otrzymać informacje dotyczące każdego ruchu i swojej obecnej prędkości.
Dodatkowo możesz przekierować powiadomienia na swój telefon,by upewnić się, że nie zostawiłeś w środku niczego ważnego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Konfiguruj
Skonfiguruj swój nowy samochód Fiat 500X Cross Look
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje