Promocja

Jeep® Wrangler od 1870 zł netto/mies. w wynajmie Smart Renting dla firm.

Perfekcyjny Jeep, idealny na podróż w terenie

Kultowy Jeep z legendarnym napędem 4x4 zachwyci Cię nie tylko swoimi osiągami, ale również wyjątkowym stylem. Dzięki możliwości złożenia przedniej szyby, zdjęcia dachu (twardego, miękkiego lub elektrycznego Sky One-Touch™) oraz drzwi zaznasz przyjemności przebywania na otwartej przestrzeni i absolutnej wolności. Jazdę w chłodne dni uprzyjemnią podgrzewane przednie siedzenia i kierownica oraz dwustrefowa klimatyzacja.

Turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 272 KM połączony z 8-biegową skrzynią automatyczną spełni wszystkie Twoje potrzeby. Wybierz jeden z legendarnych systemów napędu 4x4 Rock-Trac® lub Command-Trac® do wymagającej jazdy w terenie. Maksymalna przyczepność i wytrzymałość dodadzą Ci pewności siebie na długich i ciężkich trasach, podobnie jak aż 65 systemów bezpieczeństwa (m.in. tylna kamera Parkview™, monitorowanie martwego pola, asystent hamowania awaryjnego)

Legendarne wnętrze Jeepa Wranglera zostało wyposażone w najnowocześniejsze technologie. Czwarta generacja systemu multimedialnego Uconnect gwarantuje wygodną obsługę na ekranie dotykowym , a znakomity system nagłośnienia Alpine® Premium otworzy Cię na falę dźwięku płynącą z ośmiu głośników, subwoofera i 12-kanałowego wzmacniacza.

Smart Renting to najnowszy program wynajmu dla firm. Dzięki przejrzystym warunkom oferty wartość wykupu Jeepa poznasz już w momencie zawarcia umowy, masz również możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy wynajmu.

• Okres wynajmu 36 miesięcy
• 10% wpłaty własnej
• Limit 10 000 km rocznie
• Assistance i samochód zastępczy zawarte w racie
• Możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy
• Elastyczna formuła: po zakończeniu umowy decydujesz, czy przejmujesz samochód na własność, wybierasz nowe auto lub je zwracasz

Jeep® Wrangler w wynajmie Smart Renting od 1870 zł netto/mies.

Poznaj szczegóły oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1870 PLN netto dotyczy Jeep Wrangler RUBICON GME 2.0T 272 KM A8 4X4 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

Logo